Hizmetlerimiz ve Eğitim Programlarımız

Yaygın Gelişimsel Bozukluklar Destek Eğitim Programı

Yaygın gelişimsel bozukluklar destek eğitim programımız ile destek eğitimine devam eden bireylerin özel eğitim hizmetlerinden etkili ve en üst düzeyde yararlanmaları amaçlanmaktadır.

Detaylı Bilgi...
Dil ve Konuşma Güçlüğü Destek Eğitim Programı

Dil ve konuşma güçlüğü destek eğitim programımız ile destek eğitimine devam eden bireylerin özel eğitim hizmetlerinden etkili ve en üst düzeyde yararlanmaları amaçlanmaktadır.

Detaylı Bilgi...
Özel Öğrenme Güçlüğü Destek Eğitim Programı

Özel öğrenme güçlüğü destek eğitim programımız ile destek eğitimine devam eden bireylerin özel eğitim hizmetlerinden etkili ve en üst düzeyde yararlanmaları amaçlanmaktadır.

Detaylı Bilgi...
Zihinsel Engelli Destek Eğitim Programı

“Zihinsel engelli destek eğitim programımız ile destek eğitimine devam eden bireylerin özel eğitim hizmetlerinden etkili ve en üst düzeyde yararlanmaları amaçlanmaktadır.”

Detaylı Bilgi...
Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Örgün eğitimde olduğu gibi rehberlik ve psikolojik danışmanlık birimi özel eğitim gereksinimi olan bireyler ve ailelerinde de büyük önem taşımaktadır. Rehabilitasyon merkezlerindeki destek eğitiminin etkili ve faydalı olabilmesi için

Detaylı Bilgi...
Oyun Terapisi

Oyun ve oyuncaklar aracılığıyla çocukların ihtiyaçlarını ifade etmelerine yoğunlaşan terapi yöntemine oyun terapisi denir. Oyun terapistleri, çocuklar için güvenli bir ortam yaratmak üzere eğitim alırlar

Detaylı Bilgi...
Sanat Terapisi

Genel anlamda, danışanların hayal dünyasını bir araç olarak kullanan psikolojik bir tedavi ve destek yöntemidir. Kişilerin günlük streslerini, endişelerini ve atlatmaya çalıştıkları travmatik olayların etkilerini azaltmak üzere geliştirilmiştir.

Detaylı Bilgi...
Duyu Bütünleme Terapisi

Bireyler, çevrelerini görme, işitme, dokunma, tat, koku, vestibüler (denge ve hareket) ve propriosepsiyon (kas ile eklem) duyularından gelen bilgiler ile

Detaylı Bilgi...